2015-10-05

Sodybos Nuoma

Sodybos nuoma. Sodyba „Prie Merkio“ – puiki vieta Varėnos raj. (60 km nuo Vilniaus), kur galite pailsėti gamtoje, aktyviai praleisti laiką bei linksmai atšvęsti šventes. Sodyboje yra namas su sale šventėms bei gyvenamaisiais kambariais 22 žmonėms. Be to sodyboje atskirame pastate yra pirtis bei priepirtis ir gyvenamieji kambariai.

Geru oru puikiai praleisite laiką lauko pavėsinėse, kur girdėdami čiurlenantį Merkį ir kurendami laužą praleisite puikiai laiką.

Aktyvioms pramogoms galite išsinuomoti baidares bei pasileisti gražiomis tokiomis Dzūkijos upėmis kaip Merkys, Šalčia. Sodybos teritorijoje yra krepšinio ir tinklinio aikštelės, supynės
Visos sodybos nuomos kaina parai – 500 € + PVM. Į kainą įeina 22 miegamos vietos su patalyne; patalpa renginiams su židinių, malkos židiniui; virtuvė su virykle, virdulys, šaldytuvu, indais; tualetas ir dušas, pirtis, tinklinio ir krepšinio aikštelėmis, supynių naudojimas;  pastogės sodybos teritorijoje, šašlykinė.

Pageidaujant nuomoti tik miegamąsias vietas name, kaina sutartinė. Sodybos rezervacija patvirtinama sumokėjus pusę nuomos sumos avansu. Nepasinaudojus užsakyta paslauga, avansas nėra gražinamas